Jednoduché riešenie pre vytváranie, obsluhu a správu obrazoviek
0907 186 557

Prispôsobivosť

Keďže sme tvorcami systému, dokážeme DATAVISION prispôsobiť takmer každej požiadavke našich zákazníkov. Pri tvorbe systému sme kládli najväčší dôraz na rýchlu a jednoduchú obsluhu, ktorá našim zákazníkom prinesie čo najvyšší efekt pri nízkych prevádzkových nákladoch. V praxi to znamená to, že sa snažíme na obrazovkách zobrazovať dáta, ktoré už majú naši zákazníci niekde uložené a tým šetriť ich čas a peniaze. Napr. ak zákazník chce v prezentácií využiť fotky, texty, resp video z niektorých zo sociálnych sietí ( Facebook, Twitter, Google +, resp. Youtube, Vimeo a pod.) nemusí ich vkladať aj do systému DATAVISION duplicitne, ale ich iba jednoducho prepojí priamo v systéme. Samozrejmosťou je možnosť individuálneho naprogramovania prepojenia na interné informačné systémy, databázy, dokumenty, ktoré je následne možné na obrazovke zobraziť.

REALITNÉ KANCELÁRIE

DATAVISION Real Estate Edition

je určený pre realitné kancelárie. Nahrádza klasickú „papierovú prezentáciu nehnuteľností“ vo výkladoch a verejných priestoroch modernou, dynamickou prezentáciou nehnuteľností na obrazovkách. DATAVISION dokážeme prepojiť s administračným systémom, do ktorého makléri zadávajú svoje nehnuteľnosti a tak zabezpečiť vždy aktuálnu ponuku nehnuteľností na obrazovkách.

Prečítajte si, ako využívajú DATAVISION v pobočke RE/MAX PROFIT OSTRAVA.

HOTELY A PENZIÓNY

DATAVISION pre hotely a penzióny

Okrem obrazovky na recepcií, v prezentačných miestnostiach, resp v reštaurácií alebo v bare je možné DATAVISION v hoteloch a penziónoch využiť aj ako informačný kanál na izbách. Znamená to, že Vaši návštevníci môžu okrem štandardných televíznych programoch sledovať aj tzv. „hotelový informačný kanál“, ktorý môžete využiť ako silný marketingový nástroj pre predaj ďalších produktov a hlavne služieb Vášho zariadenia. V neposlednom rade slúži takýto info kanál aj na prezentácie rôznych kultúrnych a spoločenských aktivít v okolí ubytovacieho zariadenia.

Chcete svojim klientom zobrazovať aktuálny program konferencie, ktorá momentálne prebieha v prezentačnej miestnosti? Nič ľahšie pre DATAVISION neexistuje. JednoduChým spôsobom pripravíte pútavú prezentáciu programu konferencie alebo prezentácie.

REŠTAURÁCIE A JEDÁLNE

DATAVISION pre reštaurácie, jedálne a FAST FOODs

Naši zákazníci môžu využiť aj špecializované riešenie pre reštaurácie a rýchle občerstvenia.Zákazník si vytvorí databázu jedál s názvom, obrázkom a cenou. Tieto jedlá potom vkladá do jedálnych lístkov, ktoré sa dajú pripravovať dopredu až na 3 týždne. Systém zabezpečí to, že sa na obrazovke bude zobrazovať vždy aktuálna ponuka pre daný deň bez nutnosti každodenného nastavovania. Ak sa jedlo vypredá, čašník, kuchár alebo manažér zariadenia ho jednoducho jedným klikom z obrazovky vyhodí, či už na telefóne, tablete, alebo počítači.Taktiež je možné DATAVISION napojiť aj na ľubovoľnú databázu jedál, či už z podnikového informačného systému, alebo z iného zdroju.

GOLFOVÉ IHRISKÁ A ŠPORTOVISKÁ

DATAVISION – Golfové ihriská a športoviská

Máme vytvorené individuálne riešenie pre golfové kluby a ihriská. Na obrazovkách dokážeme zobrazovať štartové časy a mená golfistov, čo dokážu oceniť nielen samotní golfisti, ktorí pri káve, či dobrom jedle a pití, v kaviarni môžu sledovať, kedy je ich „TEE TIME“ alebo kto bude hrať pred nimi a za nimi, ale taktiež pre personál ihriska. V súčasnosti systém využívajú niektoré ihriská ako na Slovensku, tak aj v Českej republike.

Nielen golfové ihriská, ale aj iné typy športovísk môžu využívať systém DATAVISION. Na požiadanie ho vieme prepojiť s Vašim informačným systémom a zobrazovať napríklad aktuálny stav stretnutia, štartové časy, či iné dôležité informácie.