Jednoduché riešenie pre vytváranie, obsluhu a správu obrazoviek
0907 186 557

Čo robí DATAVISION zaujímavým?

Prispôsobivosť

Keďže sme tvorcami systému, dokážeme DATAVISION prispôsobiť takmer každej požiadavke našich zákazníkov. Pri tvorbe systému sme kládli najväčší dôraz na rýchlu a jednoduchú obsluhu, ktorá našim zákazníkom prinesie čo najvyšší efekt pri nízkych prevádzkových nákladoch. V praxi to znamená to, že sa snažíme na obrazovkách zobrazovať dáta, ktoré už majú naši zákazníci niekde uložené a tým šetriť ich čas a peniaze. Napr. ak zákazník chce v prezentácií využiť fotky, texty, resp video z niektorých zo sociálnych sietí ( Facebook, Twitter, Google +, resp. Youtube, Vimeo a pod.) nemusí ich vkladať aj do systému DATAVISION duplicitne, ale ich iba jednoducho prepojí priamo v systéme. Samozrejmosťou je možnosť individuálneho naprogramovania prepojenia na interné informačné systémy, databázy, dokumenty, ktoré je následne možné na obrazovke zobraziť.

google_album

(kliknite na obrázok)

hotelova-televizia

(kliknite na obrázok)

Hotelový informačný kanál

Okrem obrazovky na recepcií, v prezentačných miestnostiach, resp v reštaurácií alebo v bare je možné DATAVISION v hoteloch a penziónoch využiť aj ako informačný kanál na izbách. Znamená to, že Vaši návštevníci môžu okrem štandardných televíznych programoch sledovať aj tzv. „hotelový informačný kanál“, ktorý môžete využiť ako silný marketingový nástroj pre predaj ďalších produktov a hlavne služieb Vášho zariadenia. V neposlednom rade slúži takýto info kanál aj na prezentácie rôznych kultúrnych a spoločenských aktivít v okolí ubytovacieho zariadenia.

Špecializované riešenie – Golfové ihriská

Máme vytvorené individuálne riešenie pre golfové kluby a ihriská. Na obrazovkách dokážeme zobrazovať štartové časy a mená golfistov, čo dokážu oceniť nielen samotní golfisti, ktorí pri káve, či dobrom jedle a pití, v kaviarni môžu sledovať, kedy je ich „TEE TIME“ alebo kto bude hrať pred nimi a za nimi, ale taktiež pre personál ihriska. V súčasnosti systém využívajú niektoré ihriská ako na Slovensku, tak aj v Českej republike.

golfove-ihrisko

(kliknite na obrázok)

jedalen-restauracia

Špecializované riešenie – reštaurácie a FAST FOODs

Naši zákazníci môžu využiť aj špecializované riešenie pre reštaurácie a rýchle občerstvenia.Zákazník si vytvorí databázu jedál s názvom, obrázkom a cenou. Tieto jedlá potom vkladá do jedálnych lístkov, ktoré sa dajú pripravovať dopredu až na 3 týždne. Systém zabezpečí to, že sa na obrazovke bude zobrazovať vždy aktuálna ponuka pre daný deň bez nutnosti každodenného nastavovania. Veľkou výhodou je práve tvorba tohoto menu, keď zákazník, ktorý využíva vo svojom stravovacom zariadení na prezentáciu jedál obrázky, nemusí každý deň tieto informácie nahrávať na USB kľúč (alebo iné médium) a pripojiť do obrazovky, ale jednoducho si nadefinuje menu na 1,2 alebo 3 týždne dopredu a o nič sa ďalej nestará.Taktiež je možné DATAVISION napojiť aj na ľubovoľnú databázu jedál, či už z podnikového informačného systému, alebo z iného zdroju.

(kliknite na obrázok)

ĎALŠIE ŠPECIALIZOVANÉ RIEŠENIA

máme taktiež pripravené riešenie pre základné a stredné školy, ktoré okrem štandardných informácií poskytuje informácie o obedoch, narodeninách a meninách žiakov.

PRIPRAVUJEME

v súčasnosti pripravujeme špecializované riešenia pre realitné a cestovné kancelárie.

Požiadajte nás o bezplatnú konzultáciu.

Formulár pre rýchly kontakt